Firma Handlowo - Produkcyjna „BARBARA” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku jako spółka cywilna a w 2002 została przekształcona do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jako jedna z nielicznych wytwórni pasz jest przedsiębiorstwem rodzinnym z całkowicie polskim kapitałem. Daje to naszej firmie rozeznanie w potrzebach polskich hodowców i co ważne pozwala nam zrozumieć Państwa problemy, z którymi i my spotykamy się na co dzień. „BARBARA” produkuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe oraz mieszanki uzupełniające (koncentraty) dla zwierząt gospodarskich. Firma posiada pozwolenie na produkcję pasz leczniczych. Dodatkowo firma „BARBARA” oferuje w ciągłej sprzedaży zboża, śrutę sojową, śrutą słonecznikową oraz pozostałe komponenty paszowe.

Wysoka jakość produkowanych środków żywienia zwierząt jest osiągana dzięki nowoczesnej technologii, zdobytemu doświadczeniu – ponad 20 lat produkcji mieszanek – oraz przyjętej przez firmę polityce jakości. Nasz cel to zdrowe i przynoszące zysk efektywne żywienie zwierząt. Cel ten jest możliwy do osiągnięcia dzięki zastosowaniu w procesie produkcji najwyższej jakości surowców oraz nieustannej kontroli wszelkich procesów zachodzących od chwili składania zamówienia do chwili dostarczenia zamówionego przez Klienta wyrobu. Pomocne w osiąganiu tego celu są certyfikowane Systemy Zapewniania Jakości ISO 9001 i HACCP oraz przyzakładowe laboratorium. Laboratorium pozwala na osiągnięcie bardzo dokładnych wyników z badań pod względem zawartości: białka ogólnego, włókna surowego, wilgotności, tłuszczu surowego i popiołu surowego. Dodatkowo przeprowadzane są badania mikrobiologiczne na obecność salmonelli, bakterii beztlenowych, grzybów i mykotoksyn. Umożliwia to bieżącą kontrolę jakości skupowanych przez nas surowców, jak i produkowanych środków żywienia zwierząt.

W 2010 roku uruchomiliśmy oddział na Słowacji - gdzie produkcja pasz odbywa się w oparciu o te same receptury i technologie. Zakład na Słowacji powiększył ofertę produkowanych przez nas mieszanek pełnoporcjowych oraz zwiększył nasze moce produkcyjne.

Własny transport do przewozu pasz luzem i workowanych to dostawa wyrobów w terminie i bez wad, elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Pasze i koncentraty to nasza specjalność. - pragniemy aby nasze produkty były najwyższej jakości, w pełni wykorzystujące potencjał zwierząt (indywidualne receptury dostosowane do wymagań danej rasy) oraz zdrowe i bezpieczne. Pasze dla drobiu, pasze dla trzody chlewnej - to produkty, których jakość stanowi o marce naszej firmy. Chcąc w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów wspieramy ich fachową wiedzą poprzez doradców żywieniowych oraz lekarzy weterynarii.

Zapraszamy do współpracy z nami – wybierając firmę „BARBARA” stawiacie Państwo na wysoką jakość, stabilność produkowanych wyrobów, solidność i terminowość dostaw, bezpieczeństwo zdrowotne zwierząt oraz konkurencyjne ceny.